Členové

Adamíková Alice - evropská a siamská kočka

Adlová Božena - perská kočka

Báčová Marie - britská kočka

Bartečková Soňa - mainská mývalí kočka

Bártová Jitka - ragdol

Bártová Tereza - ragdol

Baťková Veronika - mainská mývalí kočka

Borková Bronislava - ragdol

Botík Marcel - britská kočka

Botková Jitka - birma a norská lesní kočka

Býmová Jitka - peterbald

Býmová-Vývodová Lenka - sibiřská kočka

Čachotská Romana - ragdol a mainská mývalí kočka

Dlouhý Tomáš - sphynx

Doležal Petr - britská kočka

Dubnová Nikol, ml. chovatel - ruská kočka

Dubnova-Bělocká Romana - ruská kočka

Gerychová Kateřina - britská kočka

Hanáčková Michaela - ruská kočka

Hlaváčová Jana, PhDr. - britská kočka

Hlaváčová Jitka - britská a domácí kočka

Hnaníčková Věra - ruská kočka

Hoferková Eliška - britská kočka

Horáčková Petra - exotická kočka a Don Sphynx

Hozová Iva - perská kočka

Hubáčková Dagmar - něvská maškaráda a burmila

Husková Olga - perská a exotická kočka

Chytilová Vendula - mainská mývalí kočka a evropská kočka

Kocourek Jiří - Cornish Rex

Kokrdová Yvetta - sibiřská a domácí kočka

Kopecká Kateřina - britská kočka

Kozlíková Michaela - perská kočka

Kozumplíková Monika - britská kočka

Krajča Zdeněk - ruská, Sphynx a domácí kočka

Krůčková Petra - britská kočka

Kučerová Renata - Sphynx

Lacková Ivana, Mgr. - ragdol a mainská mývalí kočka

Madejová Eva - britská kočka

Macháčková Marcela - perská kočka

Ing. Měřínská Dagmar, Ph.D. - perská kočka

Mich Pavel - ragdol

Miturová Kateřina - birma

Němcová Hana - mainská mývalí kočka

Orava Michal, Ing. - britská kočka

Orsavová Jana - britská kočka

Oškerová Zora - ragdol a burmila

Pělucha Marek - britská kočka

Pěluchová Lenka - britská kočka

Planková Zuzana - ragdol

Pokorná Dana - mainská mývalí a domácí kočka

Pokorná Kateřina, Ing. - něvská maškaráda a sibiřská kočka

Polášková Simona

Pospíšilová Jana - mainská mývalí kočka

Rebrošová Markéta, Mgr. - mainská mývalí, devon rex a domácí kočka

Romanová Jana - ragdol a domácí kočka

Rudá Miluše - britská kočka

Ruman Slavomír - mainská mývalí kočka

Řezníček Martin - ruská kočka

Sedláček Radovan - domácí kočka

Sedláčková Michaela - britská kočka

Slabáková Nikola - britská kočka

Slavíková Pavla - mainská mývalí kočka

Stodůlka Roman - burmila, něvská maškaráda a kartouzská kočka

Stoklásková Alena - britská kočka

Špatka Martin - ruská kočka

Šuranský Ludvík - britská a norská lesní kočka

Švrčková Miroslava - něvská maškaráda

Tomancová Doležalová Petra - ragdol

Uhlířová Irena, Mgr. - perská kočka

Večeřová Dagmar - britská kočka

Voráčová Alice - ruská kočka

Zagrapanová Jitka - mainská mývalí kočka

Zapletalová Kateřina, Ing.- mainská mývalí kočka

Zavadilová Dagmar, Mgr. - norská lesní kočka

Zukalová Kristýna - turecká van


Aktualizováno 3.1.2017 zpět na hlavní stránku.